دانلود طرح های لایه باز

آموزش نرم افزار مندلی به زبان ساده

با افزایش تحقیقات علمی و چاپ مقالات مختلف توسط اساتید و دانشجویان به ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی، در حوزه‌های مختلف پژوهشی سردرگمی‌های زیادی برای مدیریت اسناد و پیدا کردن رفرنس آن‌ها در بین این افراد ایجاد شده است؛ به همین علت نرم افزارهایی را طراحی کرده‌اند که با قابلیت ساخت کتابخانه‌هایی از مقالات و دسته بندی آن‍ها، به مدیریت مراجع پرداخته که کار را برای نویسندگان و محققان آسان کرده است؛ یکی از این نرم افزارها نرم افزار Mendeley است که این کار را به خوبی انجام می‌دهد؛ Mendeley در سال ۲۰۰۷ در لندن ساخته شد و نسخه‌ی آزمایشی آن در سال ۲۰۰۸ منتشر شد.

سرمایه‌گذارانی که در این شرکت دخیل هستند افرادی مثل: رئیس اجرایی سابق Last.fm، مهندسین موسس سابق اسکایپ، رئیس سابق استراتژی دیجیتال در گروه موسیقی وارنر و دانش آموختگان از دانشگاه کمبریج و جابز هاپکینز می باشند. گفتنی است مندلی برنده جوایزی همچون یوروپین استارتاپ ۲۰۰۹، بهترین نوآوری اجتماعی به نفع جامه در سال ۲۰۰۹ و رتبه‌ی ششم در رتبه بندی ۱۰۰ شرکت برتر فناوری رسانه توسط گاردین شده است.

نرم افزار Mendeley یک نرم افزار مدیریت مراجع و شبکه‌های اجتماعی علمی است که به کاربران امکان پیدا کردن آخرین مقالات و تحقیقات علمی، همچنین مشارکت، اشتراک‌گذاری و سازماندهی آن با سایر افراد شبکه را ایجاد می‌کند، با استفاده از این نرم افزار می‌توان به راحتی  وبا سرعت، کار رفرنس دهی را انجام داد. نسخه‌های مختلف دسکتاپ نرم افزار Mendeley که با ویندوز، مک و لینوکس سازگاری دارد نیز وجود دارند.

در این آموزش قدم به قدم و به دور از حاشیه با نحوه رفرنس دهی با مندلی آشنا خواهید شد

 

مدت آموزش: ۴۰ دقیقه

حجم فایل: ۵۱۳ مگابایت

 فرمت فایل: mp4

 

عناوین

شروح کار با مندلی

اضافه کردن اطلاعات رفرنس مقاله

ویرایش اطلاعات رفرنس ها

استایل رفرنس دهی

تصب افزونه مندلی بر روی ورد

افزوذن رفرنس در متون انگلیسی

افزودن رفرنس در متون فارسی

 

 


درباره‌ی xperess

حتما ببینید

پاورپوینت بی نظیر آموزش روخوانی وتجوید قرآن کریم

پاورپوینت بی نظیر آموزش روخوانی وتجوید قرآن کریم پاورپوینت بی نظیر آموزش روخوانی وتجوید قرآن …

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود جدیدترین فایل های لایه باز