تحقیق درباره حسگر اپتو الکترونیک

↓↓ لینک دانلود و خرید پایین توضیحات ↓↓

فرمت فایل: word 

 (قابل ویرایش و آماده پرینت)

تعداد صفحات:۱۴

 

 

قسمتی از متن فایل دانلودی:

اهداف ردیابی حسگر اپتوالکترونیک در یک ترکیب

ردیابی و موقعیت کامل یک هدف می تواند به موارد دقیق حساس باشد از میان حسگرهای اپتوالکترونیک برای ردیابی کردن یا انعکاس هدف فردی ترکیب است. سیستم یک اپتوالکترونیک اندازه گیری های هم زمان یک موقعیت از بازیابی ۵۰ اهداف در دید ۳۵درجه با دقت mm1/0 است. سیستم اندازه گیری ۱۰ بار در دومین است. سیستم یک نشانه معلوم از مساحت برای هر هدف است که بیشتر از ۷۵ متر مسیر از آن واحد حسگر است. سیستم حسگر رمزگذاری موقعیت دقت بالا مخصوص نامیده می شود (شیپسی).

شیپسی پر در قسمتهای از یکی سازی سیستم و کنترل انعکاس زیاد مثل فاصله زیاد و آنتن و بخشهایی از سکوهای زمینی وجود دارد. آن کاربر خوبی در محل قرار و سیستم های مخفی دارد. کاربرد پایه زمینی شامل تعیین نور و نقطه درست از ۷۰ متری عمق، فاصله، شبکه آنتن می شود.

پرتوافکندن شیپسی بازنمایی هرزها توسط مجموعه لیزرها در واحد حسگر است. نمونه کاربرد پرتوهای اشعه لیزر هر هدفی با ۳۰ پالس درجه آن ۱۰۰ مگاهرتز است. انعکاس روشن از هدف تمرکز بوسیل لنزها و گذشتن از بین پرتوهای شکسته شده از تصویر در طرح وصل شدن شارژ (سی سی دی) و در فتوکاتد از پرتو اشعه کاتدی است. موقعیت زاویه دار از هدف تعیین کردن ساده از موقعیت وصل شدن شارژ و انعکاس آن است.

اندازه گیری مسافت هدف بر مبنای رفت و برگشت زمان از پالسهای نوری است. مسافت رفت و برگشت می تواند اندازه گیری در دوره های متفاوت بین فاز از رشته برگشت پالسها در فتوکاتد و فاز منبع موج سینوسی که صفحه شکست از پرتو اشعه هاست. این تفاوت روشن، آشکار مثل جابجایی اشعه از ذرات روشن که بازتاب از هدف را نشان می دهد. بیرو از میله اشعه در یک سی سی دی برای اندازه گیری و ظهور موقعیت های این اشعه جمع شده است. میکروپروسسور کنترل عمل شیپسی و تغییر ردیف اطلاعات لازم محل زاویه دار و اندازه مسافت سی سی دی ها داخل موقعیت از هدف در سه بعد است.

واکنش سیگنالهای اپتوالکترونیک برای موتورهای خود تنظیم ترکیب اپتیک ها

عقیده بر این است که اولین استفاده به بستن حلقه کنترل موتور دیجیتال، ترکیب اپتیک ها جعبه دنده ایمنی صدا و سرعت دنده ها اطلاعات بهبود بخشید شود. سیستم اپتوالکترونیک تاثیر نزدیکی حلقه کنترل از زاویه محور مهار موتورهای خود تنظیم می گذارند و کترل را به اندازه ۱۶ می توانند توسعه دهند. سیستم شامل رابط اپتک دوتایی که جلو و عقب خورد سیگنال دیجیتال همیشه مسافت متر زیای همین پیرامون تجارت دیجیتالی موتور کترلی که پی آدی کنترل الگوریتم با قابلیت تنظیم دوباره و پرتوها قابل اجرا هستند که با حفظ قدرت موتور سوییچ عمل می کند دیجیتال به سوی آنالوگ بافر عمل می کند برای پیشرفت سیگنالهای کنترل و آنالوگ به دیجیتال بافر برای بازگشت سیگنالها از اشعه است.

در کنار ایمنی صدا، پرتوهای اپتیکی متراکم و منعکس می شوند. این حالتها فواید مخصوص در رباتها دارند که باید اغلب نقشی در الکتورمگنتیکالی صدای محیطها و در آن لازم برای استفاده خیلی شدید، سیم ها حجیم به میزان اطلاعات نیاز دارد.

و….


  جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار کارت ویزیت,بنر,طرح لایه باز, فایل های گرافیکی دانلود  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار فارس

دیدگاهتان را بنویسید