تحقیق درباره راه اندازی یک بازار کشاورزی جمعی

↓↓ لینک دانلود و خرید پایین توضیحات ↓↓

فرمت فایل: word 

 (قابل ویرایش و آماده پرینت)

تعداد صفحات:18

 

 

قسمتی از متن فایل دانلودی:

راه اندازی یک بازار کشاورزی جمعی

امروزه، مصرف کنندگان علاقمند به خرید و تهیه مواد غذایی از کشاورزان و پرورش دهندگان آن بصورت مستقیم هستند. بهمین دلیل، بازارهای کشاورزی خیلی پیشرفت کرده اند.. بعد از گذشت سالها یا حمل و نقل پیشرفته ذخایر پیشرفته، و تجارت و تبادلات پیشرفته مواد بصورت حجیم، بازارهای کشاورزی محلی، کم کم از میان برداشته شدند.

افزایش رو به رشد قیمت حمل و نقل و آگاهی جدید مصرف کنندگان از اهمیت تازه بودن سبزیجات و میوه در رژیم غذایی فرصتهای جدید تولیدات بازاریان جمعی را در بازارهای کشاورزان ایجاد کرد.

بعلاوه، رهبران این امر به تشخیص فرصتهای اقتصادی و مزایای بازارهای آن در پیشرفت ارتباطات می پردازند.

بازار کشاورزی جمعی چیست؟

این یک شکل و فرم از بازاهای مستقیم است که در مجاورت ارتباطات قرار دارد و محیط بازاریابی، را بگونه ای فراهم می کند که خیلی از فروشندگان قادر به فروش تولیدات اصل خود به خیلی از مصرف کنندگان هستند.

این حمل به رهبران جمعی قدرت ساختن بازاریابی این، مصرف کنندگان و پیشرفت بازارها و مدیریت بازار را می دهد.

گسترش دادن یک بازار کشاورزی:

برای گسترش یک بازار کشاورزی نیاز به لحاظ کردن 5 خصوصیت و موضوع داریم: احتملالات و مدیر بودن بازار به حمایت از یک بازار کشاورزی ساختن محیط مناسب، جانگیری و ملاحظات و محدودیت تا جمعی و تسهیلات بازار.

مراحل برنامه ریزی بصورت معماری برای راه اندازی هستند، بخصوص وقتیکه بازار کشاورزی یک بازار مرتبط به خریداران و فروشندگان است.

جدول زمانی خیالی:

این جدول زمانی زیر نقدیمی از اعمال و جنایت هایی است که برای یک بازاریابی و گسترش آن مورد تصور است. تصور کنید که این «یک چیزی است که بار انجام شود آن را لیست کنید یا کنترل کنید.

امکانات بازار:

موارد و افکاری که باید در نظر گرفته شوند.

  • معمولاً حمایت کامل از مصرف کننده و تولیداتش می تواند باعث پیشرفت فرصتهای بازاریابی شود.
  • تمرینات و تولیئات مداوم در ابتدای گشایش بازار
  • داشتن استمرار و پشتکار، افزایش کیفیت آگاهی فرشندگان و داشتن 100 مغازه لازم بازار است.

قدم اول در برنامه ریزی و گسترش یک بازار کشاورزی، لحاظ کردن بازار کشاورزی و تسهیلات و امکانات بازار مهم است. این امر شامل دو مفهوم معیاری است: مصرف کنندگان و تولید کنندگان.

یک بازرا جمعی کشاورزی، 4 را در عامل اولویت مصرف کنندگان دارد: کیفیت خوب، قیمت و توجیه پذیر، احتمالات و امکانات مناسب. حمل: این موارد باعث می شود تا میزان درخواست های بازار کشاورزی کاهش پیدا کند.

تحقیقات نشان داده اند که اطمینان از یک تعداد تولید کننده مناسب بعنوان فروشنده در یک بازار کشاورزی، مهمتر از در نظر گرفتن تعدادی از برنامه ریزیان بازار است. 5 مورد از 10 تولید کننده رشد انواع تولیدات جمعی فصلی پرداخته اند که همگی نیاز شروع بازار و کشاورزی دارند.

و….


  جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار کارت ویزیت,بنر,طرح لایه باز, فایل های گرافیکی دانلود  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *