خريد و دانلود مقاله و پاورپوینت معماری چیست

 

 

دانلودمقاله و  پاورپوینت معماری چیست
تعداد صفحات:48
نوع فايل :powerpoint
word و

مقدمه و قسمتی از پاورپوینت معماری چیست:

اگر از معماران بپرسید که معماری را در یک جمله تعریف کنند چه می گویند؟ معمار برای طراحی معماری باید چه چیزهایی بیاموزد؟  برای بررسی و نقد یک بنا به چه چیزهایی توجه می کنید؟ براساس چه معیارهایی زیبایی ها نورشتی اثر معماری را تشخیص می دهید؟ چرا معماری های امروز هرگز به اندازه معماری های گذشته زیبا به نظر نمی رسند؟

قسمتي از پاورپوینت معماری چیست:

در قدم نخست براي شناخت انسان مهم این است که بفهمیم مغز او چگونه جهان پیرامون را ادراك می کند و چه چیزهایی را زیبا می داند . انواع تئوري هاي ادراکی که هنرمندان و معماران به آن ارجاع می دهند بسیار ناقص و اشتباه در معماري به کار رفته است از جمله تئوري گشتالت که در این فصل توضیح داده می شود .  برنامه ریزی پایه و اصول طراحی در مدرسه ی باوهاوس مبتنی بر نظریه ی گشتالت و اصول تدوین شده ی آن بوده است. هنرمندانی چون کاندمینسکی و کِپس به دلیل نظری ی گشتالت بر ادراک زمینه جذب این نظریه شدند. پیچیدگی های بخش زیادی از نظریه گشتالت به روشنی تبیین نشده است، اما به دلیل جذابیت آن برای هنرمندان و معماران برای توجیه کارهای آن ها این نظریه همواره مورد توجه این گروه بوده است. اصل ادراک چند وضعیتی این اصل که معروف ترین قانون گشتالت است تقابل قدم زمینه و تردید ادراک در فهم نهایی بعد و فرم را بیان می دارد.


  جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار کارت ویزیت,بنر,طرح لایه باز, فایل های گرافیکی دانلود  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *