دانلود نرم افزار شطرنج فریتز ۱۷ Fritz 17 New Engine

در اواخر قرن ، فریتس دنیای شطرنج را با پیروزی بر گری کاسپاروف و ولادیمیر کرامنیک -قهرمان جهان- در آن زمان مجذوب خود کرد.
“محبوب ترین برنامه شطرنج” (طبق نظرسنجی مجله آلمانی اشپیگل): همه چیزهایی را که شما به عنوان یک علاقه مند به شطرنج به آن نیاز دارید با روش های نوآورانه آموزشی به طور یکسان برای آماتور ها و حرفه ای ها فراهم می کند. همچنین به مجموعه کامل برنامه های تحت وب ChessBase از جمله پخش زنده بازی های مهم روز دنیا دسترسی پیدا می کنید.

هم اکنون همراه با «فریتز فربه»: یک موتور شطرنجی بسیار نیرومند و جدید. الهام گرفته از «آلفا زیرو» گوگل است و همانند انسان بازی می کند. قادر به تحلیل استراتژیک بازی های اساتید روز دنیاست.
فریتز 17 نیز نسخه به روز شده موتور شطرنجی سنتی فریتز است که بر پایه محاسبه بیشمار شاخه ها عمل می کند. به همراه تکنولوژی های جدید همانند مدیریت مجموعه گشایشی ، آموزش شاخه های شروع بازی، سنجش میزان یادگیری شما از شروع مورد علاقه تان، یا مجموعه های گشایشی از قبل آماده شده و مدون، و در نهایت «بلیتز و تمرین» که شامل تاکتیک های استخراج شده فریتز از بازی های خود شماست!


  جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار کارت ویزیت,بنر,طرح لایه باز, فایل های گرافیکی دانلود  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *