دانلود پروژه معمار و طرح انتونی

دانلود پروژه معمار و طرح انتونی در21 اسلاید پاورپوینت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مقدمه

متولد در رئوس، در کاتالونیا، او در بارسلونا در سال 1878 فارغ التحصیل شد و این شهر مرکز فعالیت های اوشد. یکی از جنبه های مهم ظرفیت اوبه عنوان طراح است.

این منجر به ایجاد، همکاری نزدیک او با برخی از صنعتگران بسیار خوب از آن دوره شد، تمام این عناصر فضای معماری – آهن نرم، مبلمان، شیشه کاری منقوش، کار مجسمه، موزاییک، سرامیک و به همین ترتیب – در یک مفهوم ارگانیکدکوراسیون و با ادغام این عناصر در روند ساخت و ساز است.

نهضتهنر نفر نام سبکی در اروپا بود که ابتدا در هنرهای تزیینی مانند طراحی پارچه .تولید کتاب ومجلات از دهه 1880 اغاز گردید ودر معماری از اول 1890 اغاز وتا 1910 ادامه داشت. هنر نفرنام مغازه ای بود که توسط معمار بلژیکی وان دوولد انجام شده بود ودر سال 1885 درپاریس گشایش یافت.شاید به جرات بتوان بیان نمود که خلاقترین معمار این سبک انتونیو گادی در شهر بارسلون بود  پدر اجداد گادی مسگر بودند و خود او علاوه بر معماری کارهای بسیارزیبا در طراحی مبلمان ومحوطه سازی و اهنگ گری انجام داده است.

گادی معتقد بود که (در طبیعت هیچ خط مستقیمی وجود ندارد)

اگر چه گادی جزء معماران سبک نو محسوب می شود ولی کارهای او فراتر از این سبک است ولی از سبک های گوتیک مراکشی و موریش الهام گرفته . با وجودی که تاریخ گرا بوده واز منابع واشکال تاریخی در طرح خود استفاده می کرد ولی هیچ گاه تقلید از  گذشته خود ننمود . بلکه همواره گذشته را به صورت جدید و بدیع و با طرح ها و جزییات نو ظهور اجرا می کرد .

žCasa Mila 

بلوک آپارتمان بین 1906 و 1910 در بارسلونا برای خانواده میلا ساخته شده است.

نمای چشمگیر موجی مانند توده سنگ خشن حمل است.

به نظر می رسد از در و پنجره به خارج از این توده سنگ حفر شده و در کاملأ پیچیده گردد اهنی که کمتر از سه درصد ذغال دارد و خیلی سخت و چکش خور است کار با اشکال رویشی در بالکن ها و دریچه های حیرت انگیز در دو خیابان درب کمرنگ شده است.

در تراس پله،که  در آینده به عنوان یک شگفتی ظریف خروجی پله بزرگ مارپیچی و در مواجهه با سنگ مرمر و سرامیک شکسته.

دودکش های پشت بام به ذهن مانند پوشش سر شوالیه ها به نظر می آید……………………………………………………………………………………..

 

 

 

 

دانلود پروژه معمار و طرح انتونی,انسان طبیعت معماری,معماران,معمارانتونی,نمونه بناهای معماری


  جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار کارت ویزیت,بنر,طرح لایه باز, فایل های گرافیکی دانلود  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *