دانلود کتاب 1000 واژه کاربردی انگلیسی به صورت تصویری

 

 

 

 

 

 

 

 

می خوای زبان انگلیسی را به راحتی یاد بگیری؟

حفظ کردن لغت براتون سخته؟ ما کتابی بهتون پیشنهاد می کنیم که به راحتی به صورت تصویری می تونید 1000 کلمه ی انگلیسی را یاد بگیرید و خیلی راحت اونا را به یاد بیارید.

به راحتی  1000 لغت انگلیسی پرکاربرد را یاد بگیرید که همین الان باید بلد باشید.

1000 کلمه  انگلیسی را به صورت تصویری حفظ کنید و تو ذهنتون حک کنید.

  با خوندن این کتاب هم از یادگیری زبان لذت می برید و هم خیالتون راحته که به کمک حافظه تصویری، واژه هایی که یاد گرفتین هیچ موقع از یادتون نمی ره

یادگیری زبان انگلیسی همیشه یکی از دغدغه های ماست. به خصوص امروزه نیاز به یادگیری زبان خارجی از هر زمان بیشتر شده و برای ارتباط با سایر فرهنگ ها و کشورها مهارتی ضروری است. اولین گام ورود به یادگیری زبان، یادگیری واژه های پرکاربرد و عمومی آن زبان است. به خاطر سپردن کلمات زیاد، اگرچه در ابتدا ممکن است سخت به نظر برسد، اما با کمی مهارت و تمرین، قابل انجام خواهد بود. یکی از روش های به خاطر سپردن کلمات و واژه ها استفاده از حافظه ی تصویری است. به کمک تصویر و استفاده از حافظه ی تصویری یادگرفتن لغات بسیار راحت تر بوده و یادآوری آن ها نیز بهتر انجام می شود.

در این پست یک کتاب بسیار عالی تصویری برای یادگیری 1000 واژه ی کاربردی و عمومی انگلیسی برای دانلود قرار داده شده است که واژه های کاربردی را در کنار تصاویر جذاب و با کیفیت آموزش داده که به خاطر سپردن آن ها بسیار راحت و لذت بخش شده است. دسته بندی موضوعاتی که در این کتاب آمده به صورت زیر هستند:

موضوعات این کتاب:

1-اجزای بدن

2-فامیل و دوستان

3-پوشیدنی ها

4-غذا و نوشیدنی

5-اجزای خانه

6-بازی و وسایل بازی

7-وسایل آشپزخانه

8-حیوانات خانگی

9-وسایل باغبانی و فضای سبز

10-احساسات 

11-ساختمان ها و اجزای شهری

12-وسایل و ابزارهای مزرعه

13-حیوانات وحشی

14-حیوانات دریایی

15-وسایل نقیله

16-انواع صداها

17-انواع شغل ها

18-مکان ها

19-رنگ ها و شکل ها

20-زمان، فصل ها و آب و هوا

و…

 لطفا هنگام خرید ایمیل معتبر وارد نمایید. پیگیری سفارش یا پشتیبانی این محصول از طریق ایمیلی که هنگام خرید وارد کردید، قابل انجام است. 

دانلود کتاب لغت زبان انگلیسی, کتاب 1000 واژه کاربردی انگلیسی, دانلود کتاب لغت زبان تصویری. دانلود کتاب 1000 لغت کاربردی

 


  جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار کارت ویزیت,بنر,طرح لایه باز, فایل های گرافیکی دانلود  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *