طرح با کیفیت تابلو احادیث آداب غذاخوردن برای نصب در رستوران ها و سالن های غذاخوری

عادت های پیشگیرانه یکی از مهمترین اقدامات برای سالم ماندن

یکی ازسفارش های بزرگان در خصوص مواجهه با بیماری ها، “پیشگیری” می باشد. پیشگیری همواره عمل یا رفتاری هوشمندانه و آینده نگرانه است که انسان های با ذکاوت برای نیفتادن به چاه مشکلات و بیماری ها از آن استفاده می کنند و در خصوص اموری همچون غذا خوردن که در طول زندگی بصورت روزانه انجام می شود، عادت های غذایی و آداب آن نقش مهمی در پیشگیری از بیماری ها دارد.

تأثیر تابلوهای تبلیغاتی با ایجاد عادت های رفتاری مثبت

عادت ها نیز باید با تکرار یک رفتار ایجاد و برای اینکه یک رفتار را برای تبدیل آن به عادت تکرار کنیم، نیاز داریم تا بصورت خودآگاه و با یادآوری مستمر و روزانه به انجام آن بپردازیم. تذکر و تلقین غیر مستقیم با روش بصری یکی از شیوه ها مناسب برای یادآوری و انتقال مطالب به مخاطب می باشد. پس برای یادآوری یک رفتار برای تبدیل شدن به یک عادت در حوزه رعایت آداب غذاخوردن که نتیجه آن سلامتی و نشاط کارکنان، دانش جویان، دانش آموزان و بصورت کلی تر مردم جامعه می باشد، استفاده از تابلوهایی با محتوای مناسب می تواند آنها را دعوت به آداب و عادت هایی در سبک غذاخوردنشان بکند که در نتیجه سلامتی آنها حفظ شده و از اثرات روحی و معنوی آن نیز بهره مند شوند.

ویژگی های این محصول:

این محصول دارای 6 حدیث طراحی شده درباره آداب غذاخوردن است که قابلیت چاپ در اندازه 50 در 70 سانتی متر بر روی لمینت، بنر، شاسی، فوم و حتی کاغذ تحریر معمولی را داشته و علاوه بر محتوای ارزشمند آن، جلوه بصری زیبایی به سالن های غذاخوری و رستوران ها می دهد.

این مجموعه در بسیاری از ادارات دولتی ارائه گردیده که با استقبال ایشان در انواع مختلف چاپ و تهیه و در استانهای مختلف کشور همچون تهران، مازندران، خراسان رضوی و جزیره های زیبای کیش و قشم مورد استفاده قرار گرفته است.

تصاویر موجود در این محصول با فرمت JPG می باشد و قبل از چاپ، قابلیت قرار دادن لوگو، آرم یا عنوان مجموعه شما در گوشه های آن نیز وجود دارد.

( پیش نمایش طرح های این محصول)

برای تهیه این مجموعه تصویری بی نظیر، همین حالا از لینک پرداخت زیر اقدام نمایید…


  جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار کارت ویزیت,بنر,طرح لایه باز, فایل های گرافیکی دانلود  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *