طرح درس زمین خانه ی پر آب ما، علوم اول

عنوان درس 6 کتاب علوم تجربی اول دبستان، زمین خانه ی پر آب ما می باشد. در این درس دانش آموزان با آب، استفاده از آب، آلودگی های آب و … آشنا می شوند.

انتظار داریم دانش آموزان پس از تدریس این درس، موارد استفاده از آب و مکان هایی که آب در آن یافت می شود را نام ببرند و راهی برای صرفه جویی در مصرف آب و سلامت آن پیشنهاد دهند.

در این قسمت، طرح درسی روزانه جهت تدریس این درس آورده ایم. این طرح درس شامل 3 صفحه بوده و در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده و امکان ویرایش آن وجود دارد.

در ابتدای این طرح درس، اهداف مختلف در نظر گرفته شده و پس از آن به سراغ کارهای مقدماتی رفته ایم. بعد  از کارهای مقدماتی، تدریس درس انجام شده و در نهایت مرحله تکمیلی انجام می شود. ( توضیحات لازم برای هر قسمت به طور کامل در طرح درس ذکر شده است. )

قابل ذکر است: در این مجموعه علاوه بر طرح درس فوق، فایل آزمون عملکردی این درس ( در 2 صفحه ) و فایل سوالات درس به همراه پاسخ آن در ( 3 صفحه )، نیز وجود دارد.

همچنین پاورپوینتی برای آموزش بهتر این درس، در این مجموعه منظور شده است. بهتر است در هنگام تدریس از این پاورپوینت استفاده شود.4فایل پاورپونت

   هدیه این محصول : طرح درس روزانه علوم اول ابتدایی، درس سلام به من نگاه کن – پاورپوینت آموزش طرح درس نویسی مخصوص معلمان


  جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار کارت ویزیت,بنر,طرح لایه باز, فایل های گرافیکی دانلود  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *