طرح درس هر کدام جای خود (1)، علوم سوم

عنوان درس 12 کتاب علوم تجربی پایه سوم ابتدایی، هر کدام جای خود (1)، می باشد. در این درس دانش آموزان مطالبی را در مورد طبقه بندی جانوران، غواصی در آب، ماهی ها و دوزیستان یاد می گیرند.

همچنین فراگیران با مراحل مختلف زندگی ماهی و قورباغه آشنا شده و می توانند آن را ترسیم کرده و با یکدیگر مقایسه کنند.

در این قسمت، دو طرح درس روزانه جهت تدریس این درس آورده ایم. این طرح درس ها جمعا دارای 6 صفحه بوده و هر یک در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده و امکان ویرایش آن ها وجود دارد.

طرح درس اول شامل 3 صفحه بوده و در آن پس از تعیین اهداف، به سراغ مراحل مقدماتی رفته ایم. در ادامه، توضیحات لازم برای ارائه درس بیان شده و درنهایت فعالیت های تکمیلی انجام می شود.

طرح درس دوم هم شامل 3 صفحه بوده و در آن با استفاده از روش تدریس اعضای تیم، آموزش درس انجام می شود. 8 مرحله برای تدریس این درس در نظر گرفته شده است. توضیحات هر مرحله به همراه فعالیت های مورد نیاز، در طرح درس مذکور ذکر شده است.

قابل ذکر است: در این مجموعه علاوه بر طرح درس های فوق، فایل راهنما و روش تدریس درس ( در 4 صفحه )، فایل سوالات درس به همراه پاسخ آن ( در 2 صفحه ) و نقشه مفهومی درس ( در 1 صفحه )، نیز وجود دارد.   هدیه این محصول : طرح درس روزانه علوم سوم ابتدایی، درس مواد اطراف ما – تحقیق دانش آموزی در مورد وسایل آزمایشگاه علوم


  جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار کارت ویزیت,بنر,طرح لایه باز, فایل های گرافیکی دانلود  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *