مسائل جاري در حسابداري PPT

 

 

نام محصول : پاورپوینت مسائل  جاري در حسابداري

فرمت : PPT

حجم : 6 مگابایت

تعداد اسلاید : 42

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 97

 

   

حسابداری اجتماعی فرآيند گردآوری , اندازه گيری و گزارش معاملات و تا ثيرات متقابل اين معاملات بين  واحدهای تجاری و جامعه پيرامونی اوست. حسابداری اجتماعی از طريق اندازه گيری و گزارشگری تاثيرات متقابل واحد تجاری و جامعه پيرامونی اش , ارزيابی از  توان ، ايفاء تعهدات اجتماعی را امکانپذير می سازد.

 

تعریفی دیگر:
 حسابداری اجتماعی: بخشی از دانش حسابداری است که هدف آن اندازه گیری و گزارشگری اثرات اجتماعی (هزینه ها و منافع اجتماعی ) ناشی ازفعالیت های واحد تجاری است.

 

از آنجا که هر واحد تجاری عضوی از جامعه ای است که در آن فعالیت می کند و  بطور مستمر در تعامل با سایر اعضای جامعه است و با استناد به قراردادهای نانوشته اجتماعی بین اعضای جامعه که برای حفظ منافع تمامی اعضا وضع شده اند ضروری است واحد تجاری از تعهدات و مسئولیت های خود آگاه باشد و آنها را محدود به حفظ منافع سهامداران نداند بلکه تعهدات و مسئولیت های دیگری در قبال سایر گروههای اجتماع از قبیل اعتبار دهندگان – کارکنان – مشتریان و فروشندگان و گروههای موجود در جامعه و همچنین محیط زیست پیرامون خود احساس می کند.

 


  جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار کارت ویزیت,بنر,طرح لایه باز, فایل های گرافیکی دانلود  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *