پاورپوینت ابزارهاي ارزشيابي در مديريت بلايا – 26 اسلاید

پاورپوینت ابزارهاي ارزشيابي در مديريت بلايا 

پاورپوینت ابزارهاي2 ارزشيابي در مديريت بلايا 

پاورپوینت ابزارهاي ارزشيابي در مديريت بلايا 

پاورپوینت ابزارهاي ارزشيابي در مديريت بلايا 

این فایل تایید کیفی شده، نیاز شما را کاملا رفع می کند و در زیر قسمتهایی از متن آن را مشاهده می کنید:

nبلايا همواره بخشي از زندگي بشر بوده است. گاه به شکل وقوع حوادث طبيعي و غير قابل اجتنابي همچون سيل و زلزله،  و گاه به شکل رخداد وقايع انسان ساخت و قابل اجتنابي همچون جنگ و حملات بيوتروريستي .

nوقوع چنين حوادثي به دليل ماهيت غير قابل پيش بيني و ناگهاني آن  موجبات ترس و نگراني بشر را در همه دوره هاي تاريخ فراهم آورده است.
nدر يک جامعه ، رخداد بلا نه تنها سبب ايجاد هرج و مرج مي گردد بلکه عدم تعادل و تطابق بين منابع موجود و نيازها را موجب مي شود. در چنين شرايطي  بازگرداندن جامعه  به وضعيت قبل از وقوع  بلا ، تلاش بسياري مي طلبد.

nاگرچه در قرن حاضر رويکردهاي آمادگي و مقابله با بلايا ارتقاء يافته است اما پيامدهاي بالقوه منفي چنين حوادثي از يک اسلوب واحد تبعيت نمي کنند .مي توان گفت که اکثر برنامه هاي آمادگي و مواجهه با بلايا ، بر پايه اصول علمي تدوين نشده است .

پاورپوینت ابزارهاي ارزشيابي در مديريت بلايا 

nدر حالي که در گذشته هاي نه چندان دور پاسخ گويي به بلايا بسيار بطئي و کند بوده است ، امروزه مي توان ادعا کرد که با تدارک به موقع ملزومات امدادي مي توان به موقع به بلايا پاسخ گفت.گرچه در اين که تا چه اندازه  مي توان ، نيازهاي جامعه آسيب ديده را بطور صحيح برآورد نمود ، ترديد وجود دارد.

nتا قبل از دهه اخير سيستمهاي ارزشيابي بلايا بر مراحل آمادگي و پاسخگويي تمرکز داشت . اين رويکرد سبب گرديده بود که گزارشات تهيه شده از رويداد بلا حالت داستاني به خود گيرد و از اعتبار کمي برخوردار باشد.

پاورپوینت ابزارهاي ارزشيابي در مديريت بلايا 

nدر صورتي كه هدف نهايي از ارزشيابي بلايا، درک پاتوفيزيولوژي بلا و شناسايي روش هاي کارآمد و اثربخشي است که  براي پيشگيري و به حداقل رساندن خسارات جاني و مالي ناشي از آن  انجام مي گيرد.   29اسلاید

متن فوق تنها سه اسلاید از پاورپوینت ابزارهاي ارزشيابي در مديريت بلايا است؛

برای دانلود کل پاورپوینت ابزارهاي ارزشيابي در مديريت بلايا از لینک زیر استفاده کنید:


  جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار کارت ویزیت,بنر,طرح لایه باز, فایل های گرافیکی دانلود  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *