پاورپوینت با موضوع حسابداری و فرآیند سیاسی

دانلود پاورپوینت با موضوع حسابداری و فرآیند سیاسی، در قالب ppt و در 37 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

 

چکیده

ماهیت فرآیند سیاسی

نظریه های قاعده گذاری در فرآیند سیاسی

تئوري منافع عمومي (The Public Interest Theory)

تئوري گروه ذينفعان(The Interst Group Theory)

عوامل تاثیرگذار بر موفقیت در فرآیند سیاسی

هزینه‌های اطلاعات

منافع متباین و متکثر

هزینه‌های سازمان

سیاستمداران و دیوان‌سالاران در فرآیند سیاسی

مقایسه فرآیند‌های سیاسی و بازار

تاثیر فرآیند‌های سیاسی بر روش‌های حسابداری

آثار واریانس روش‌ها

فرضیه اندازه

اثر تغییر در روش حسابداری بر قیمت سهام تغییر داوطلبانه

اثر تغییر در روش حسابداری بر قیمت سهام تغییرالزامی

 

قسمتی از متن:

تئوري گروه ذينفعان،  ديدگاهي را دنبال مي کند که در آن يک صنعت با حضور گروه هاي ذينفع در حال انجام فعاليت است. اين گروههاي مختلف با دولت در خصوص حدود و نوع قانون لابي مي کنند .

براي نمونه،  صنعت ممکن است تقاضاي وضع قانون جهت حمايت خود در مقابل قيمت هاي رقابتي شرکت هاي خارجي يا در مقابل عملکرد شرکتها وتخلفات آن در داخل داشته باشند . ودر مقابل مشتريان ومصرف کنندگان نيز گروههايي را براي افزايش کيفيت واستاندارد هاي توليد محصول شکل دهند . البته ماهيت ومحدوده قوانيني که آنها تقاضا خواهند کرد مختلف خواهد بود .

در واقع تئوري گروه ذينفعان،  قانونگذاري را به عنوان کالايي که براي آن عرضه وتقاضا وجود دارد فرض مي کند . اين کالا به آن ذينفعاني اختصاص خواهد يافت که از نظر سياسي موثرتر بتوانند دولت را جهت اعطاي خواسته هايشان متقاعد کنند.

 

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوعحسابداری و فرآیند سیاسیمی باشد که در حجم 37 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان رشته حسابداری به عنوان ارائه کلاسی درس تئوری های حسابداری مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.


  جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار کارت ویزیت,بنر,طرح لایه باز, فایل های گرافیکی دانلود  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *