پاورپوینت تکرار جنگ احزاب – 50 اسلاید

پاورپوینت تکرار جنگ احزاب

پاورپوینت تکرار جنگ احزاب

پاورپوینت تکرار جنگ احزاب

پاورپوینت تکرار جنگ احزاب

 

این فایل تایید کیفی شده، نیاز شما را کاملا رفع می کند و در زیر قسمتهایی از متن آن را مشاهده می کنید:

10سال آزار و اذیّت در مکه

پس از بعثت رسول گرامی اسلام (ص) مشرکان مکه و یهود جزیرةالعرب وقتی دیدند که آیین و آموزه های اسلامی منافع آنها را تهدید نموده و با استثمار و استبداد سازگاری ندارد تمام تلاش و توان خود را به کار بردند تا این راه روشن را در همان اوایل بعثت سد نموده و اسلام و مسلمانان را از سر راه خود حذف نمایند به همین سبب مسلمین در  10سال حضور پیامبر(ص) در مکه شاهد فجیع ترین آزار، اذیت، شکنجه، محاصره تبعید، ترور، تهدید و تطمیع بودند.

پاورپوینت تکرار جنگ احزاب

 

خیانت یهود بنی قریظه

جنگ احزاب با فصل سرما مصادف شد. در آن سال مدینه با کمبود باران و نوعی قحطی هم روبرو شده بود به همین دلیل شرایط برای اهل مدینه بسیار دشوار شده بود.
 با گذشت یکماه از محاصره مدینه، سرما وکمبود آذوقه لشکر احزاب را با مشکل مواجه کرد. لذا
یهود به فکر استفاده از شمشیر زنان یهود بنی قریظه در داخل مدینه افتاد و کعب رییس قبیله بنی قریظه از قریش2000سرباز خواست تا ازداخل مدینه به مسلمانان حمله کنند. از اقدامات دیگر آنان در طول جنگ ایجاد جنگ روانی و تلاش در مرعوب ساختن مسلمانان بود. زمانیکه پیامبر برای برآورد اوضاع سعدبن معاذ وسعدبن عباده را به آنجا فرستاد، به محض رسیدن به درب قلعه، یهودیان فحش و ناسزای زیادی به آنها گفتند.

پاورپوینت تکرار جنگ احزاب

 

متن فوق تنها سه اسلاید از پاورپوینت تکرار جنگ احزاب است؛

برای دانلود کل پاورپوینت تکرار جنگ احزاب از لینک زیر استفاده کنید:


  جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار کارت ویزیت,بنر,طرح لایه باز, فایل های گرافیکی دانلود  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *