پاورپوینت تیمم – 22 اسلاید

پاورپوینت تیمم

پاورپوینت تیمم

پاورپوینت تیمم

 

این فایل تایید کیفی شده و در زیر قسمتهایی از آن را مشاهده می کنید:

تهیه آب به قدر وضو یا غسل ممکن نباشد

à اگر انسان در آبادی باشد باید برای تهیه آب وضو و غسل به قدری جستجو کند که از پیدا شدن آن ناامید شود و اگر در بیابان باشد چنانچه زمین آن پست و بلند است و یا به واسطه درخت و مانند آن عبور در آن زمین مشکل باشد باید در هر یک از چهار طرف به اندازه پرتاب یک تیر قدیمی که با کمان پرتاب می کردند. ( حدود 200 قدم ) در جستجوی آب برود و اگر زمین آن این طور نیست باید در هر طرف به اندازه پرتاب دو تیر جستجو نماید.

پاورپوینت تیمم

 

پیدا نکردن آب

à کسی که وقت نماز او تنگ نیست و برای تهیه آب وقت دارد اگر یقین یا اطمینان دارد که در محلی دورتر آب هست در صورتی که مانع نباشد و مشقت هم نداشته باشد، باید برای تهیه آب به آن محل برود در صورت گمان رفتن به آن محل لازم نیست.
à اگر در جستجوی آب نرود تا وقت نماز تنگ شود معصیت کرده ولی نمازش با تیمم صحیح است.
à کسی که یقین دارد آب پیدا نمی کند چنانچه دنبال آب نرود و با تیمم نماز بخواند و بعد از نماز بفهمد که اگر جستجو می کرد آب پیدا می شد نمازش باطل است. ( و باید اعاده کند)
à کسی که بدن یا لباسش نجس است و کمی آب دارد که اگر با آن وضو بگیرد یا غسل کند ، برای آب کشیدن بدن یا لباس او نمی ماند باید بدن یا لباس را آب بکشد و یا با تیمم نماز بخواند.

 

پاورپوینت تیمم

 

à ولی اگر چیزی نداشته باشد که بر آن تیمم کند، باید آب را به مصرف وضو یا غسل برساند و با بدن یا لباس نجس نماز بخواند.

متن فوق تنها سه اسلاید از پاورپوینت تیمم  است؛

برای دانلود کل پاورپوینت تیمم  از لینک زیر استفاده کنید:


  جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار کارت ویزیت,بنر,طرح لایه باز, فایل های گرافیکی دانلود  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *