پاورپوینت درس شانزدهم مطالعات اجتماعی ششم دبستان

پاورپوینت درس شانزدهم مطالعات اجتماعی ششم دبستان

پاورپوینت درس شانزدهم مطالعات اجتماعی ششم

پاورپوینت درس لباس از تولید تا مصرف مطالعات اجتماعی ششم دبستان

لباس، از تولید تا مصرف

تولید لباس در گذشته و حال

در گذشته ی نه چندان دور بیشتر مردم برای تهیه ی لباس به خیاّط مراجعه میکردند و خیاّط نیز اندازه ی آ نها را میگرفت و با پارچه ای که مشتریها به او میدادند و به سلیقه ی آ نها، لباسی برایشان میدوخت.

اگرچه امروزه نیز در هر شهری، خیاّ طهایی وجود دارند که به سفارش افراد لباس میدوزند و مزدی دریافت میکنند، بیشتر مردم پوشاک مورد نیاز خود را به صورت آماده از فروشگا ههای مختلف میخرند.
با گذشت زمان و افزایش جمعیتّ، چون دیگر یک یا چند خیاّط نمیتوانستند نیا زهای تعداد زیادی از مردم را برآورده کنند، کم کم کارگاه های تولید لباس به وجود آمدند. در این کارگاه ها انواع لباس به تعداد زیاد تولید میشود.
به تولید یک کالا به یک شکل و به تعداد زیاد«تولید انبوه» میگویند. امروزه کارگاه های تولید لباس، تولید انبوه دارند. به تصاویر صفحه ی بعد توجّه کنید.
فعّالیت 1
فکر کنید و چند کالا یا محصول دیگر نام ببرید که در گذشته به تعداد کم و توسط یک نفر تولید می شد…

 

این پاورپوینت در26اسلاید تنظیم شده است که شامل اسلاید معرفی ، اسلایدهای متن کتاب به صورت کاملا دقیق و با رنگ بندی و افکت های متنوع، بدون هیچ گونه کسر و اضافه ای همراه متن فعالیت کلاسی, ,موقعیّت,اسلاید تشکر و پایانی می باشد  حجم فایل 309کیلوبایت


  جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار کارت ویزیت,بنر,طرح لایه باز, فایل های گرافیکی دانلود  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *