پاورپوینت درس هجدهم مطالعات اجتماعی پنجم دبستان

پاورپوینت درس هجدهم مطالعات اجتماعی پنجم دبستان

پاورپوینت درس هجدهم مطالعات اجتماعی پنجم

پاورپوینت درس سفر به كربلا2 مطالعات اجتماعی پنجم دبستان

سفر به كربلا 2

یک هفته از سفر عماد میگذشت. رضا بی صبرانه منتظر بازگشت برادرش بود. او و خواهرانش دیده بودند
که عماد چقدر مشتاق سفر کربلاست. برای همین، خیلی دوست داشتند بدانند که او آن یک هفته را چگونه گذرانده و از چه جاهایی دیدن کرده است.
روزی که قرار بود عماد از سفر برگردد، اعضای خانواده و بعضی از خویشان و دوستان برای استقبال از او به فرودگاه رفتند. رضا دلش میخواست از همان فرودگاه سؤا لهایش را شروع کند ولی صبر کرد تا به خانه برسند و برادرش هم کمی استراحت کند .
پس از نماز ظهر و خوردن ناهار، همه ی اعضای خانواده دور هم نشستندو منتظر شدند تا عماد برایشان حرف بزند. عماد سوغاتی هایی

را که برای رضا و خواهرانش آورده بود به آن ها داد و بچّه ها هم تشکّر کردند.
رضا پرسید:«؟ شما از اینجا به بغداد پایتخت عراق رفتید؟» عماد گفت:«نه. ما در فرودگاه نجف از هواپیما پیاده شدیم و سه روز اوّل را در نجف بودیم. آرامگاهمقدّس امام اوّل ما، حضرت علی (ع)، در این شهر قرار دارد. در نجف وقتی به مهمان سرا رسیدیم، وسایلمان را در اتاق ها گذاشتیم؛..

 

این پاورپوینت در34اسلاید تنظیم شده است که شامل اسلاید معرفی ، اسلایدهای متن کتاب به صورت کاملا دقیق و با رنگ بندی و افکت های متنوع، بدون هیچ گونه کسر و اضافه ای همراه متن فعالیت, اسلاید تشکر و پایانی می باشد . حجم فایل 365کیلوبایت


  جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار کارت ویزیت,بنر,طرح لایه باز, فایل های گرافیکی دانلود  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *