پاورپوینت درس 17 راه خوشبختی فارسی هشتم

پاورپوینت درس 17 راه خوشبختی فارسی هشتم

پاورپوینت درس راه خوشبختی هشتم

پاورپوینت درس راه خوشبختی فارسی هشتم

راه خوشبختی
«شکسپیر»می گوید:«روزگار دریایی است که کشتی زندگانی ما بر روی آن به سوی ساحل مقصود می رود.این دریای بزرگ،همیشه در چزر و مد است.اگر امروز آرام باشد،ملّماً فردا توفانی خواهد شد؛بنابراین وقتی آرام است،فرصت را غنیمت بشمارید.

آن سوی پنجره
در بیمارستانی، دو مرد بیمار در یک اتاق بستری بودند. یکی از بیماران اجازه داشت که هر روز بعدازظهر یک ساعت روی تختش بنشیند. تخت او در کنار تنها پنجرۀ اتاق بود امّا بیمار دیگر مجبور بود هیچ تکانی نخورد و همیشه پشت به هم اتاقی اش روی تخت بخوابد. آنها ساعت ها با یکدیگر گفت وگو می کردند؛ از خاطرات خانواده، خانه، سربازی یا تعطیلاتشان با هم حرف می زدند.
هر روز بعدازظهر، بیماری که تختش کنار پنجره بود، می نشست و تمام چیزهایی را که بیرون از پنجره می دید، با شور و احساس و بیانی صمیمی برای هم اتاقی اش توصیف می کرد. بیمار دیگر در مدّت این یک ساعت، با شنیدن حال و هوای دنیای بیرون، جانی تازه می گرفت.

این پنجره، رو به یک بوستان بود که دریاچۀ زیبایی داشت. مرغابی ها و قوها در دریاچه شنا می کردندو کودکان با قایق های تفریحی شان در آب سرگرم بودند.

 

این پاورپوینت در35اسلاید تنظیم شده است که شامل اسلاید معرفی ، اسلایدهای متن کتاب به صورت کاملا دقیق و با رنگ بندی و افکت های متنوع، بدون هیچ گونه کسر و اضافه ای همراه متن خود ارزیابی,نکته ادبی,گفت وگو,فعالیت های نوشتاری,دانش ادبی,اسلاید تشکر و پایانی می باشد . حجم فایل 459کیلوبایت


  جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار کارت ویزیت,بنر,طرح لایه باز, فایل های گرافیکی دانلود  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *