پاورپوینت درس 5 دین و زندگی پایه دوازدهم: قدرت پرواز

 

 

 

 

 

نوع فایل: power point

فرمت فایل: ppt and pptx

قابل ویرایش 50 اسلاید

 

قسمتی از متن پاورپوینت:

درس پنجم دین و زندگی دوازدهم قدرت پرواز اختیار، حقیقتی وجدانی و مشهود دین و زندگی دوازدهم اختیار، که به معنای توانایی بر انجام یک کار و یا ترک آن است، یک حقیقت وجدانی است. حتّی کسی که اختیار را در سخن یا بحث انکار میکند، در عمل از آن بهره می برد و آن را اثبات میکند. درس پنجم قدرت پرواز اختیار، حقیقتی وجدانی و مشهود دین و زندگی دوازدهم البته باید توجّه داشته باشیم که بسیاری از امور اختیاری نیست و ما در وقوع آنها نقشی نداریم. در عین حال، باید توجه داشت که همین اختیار محدودی که داریم، مبنای تصمیم گیری های ما و تعیین کنندة عاقبت و سرنوشت ماست. درس پنجم قدرت پرواز اختیار، حقیقتی وجدانی و مشهود دین و زندگی دوازدهم همة ما با وجود روشن بودن اختیار و بی نیازی آن از استدلال، شواهدی بر وجود آن را در خود می یابیم که عبارتند از: تفکّر و تصمیم احساس رضایت یا پشیمانی مسئولیت پذیری درس پنجم قدرت پرواز اختیار، حقیقتی وجدانی و مشهود دین و زندگی دوازدهم تفکّر و تصمیم درس پنجم قدرت پرواز اختیار، حقیقتی وجدانی و مشهود دین و زندگی دوازدهم احساس رضایت یا پشیمانی هرگاه در کاری موفق می شویم احساس رضایت و هرگاه در کاری مرتکب اشتباه می شویم احساس ندامت و پشیمانی می کنیم. درس پنجم قدرت پرواز اختیار، حقیقتی وجدانی و مشهود دین و زندگی دوازدهم مسئولیت پذیری اگر کسی پیمان شکنی کند و مسئولیتش را انجام ندهد خود را مستحق مجازات می داند. درس پنجم قدرت پرواز اختیار، حقیقتی وجدانی و مشهود زمینه ساز شکوفایی اختیار زمینه ساز شکوفایی اختیار زمینه ساز شکوفایی اختیار زمینه ساز شکوفایی اختیار قدر و قضای الهی قدر و قضای الهی قدر و قضای الهی اصلاح یک پندار اصلاح یک پندار اصلاح یک پندار اختیار انسان.

 

این پاورپوینت آموزشی، جذاب، قابل ویرایش، کاملا منطبق با کتب درسی و با تعداد اسلاید ذکر شده تهیه و تنظیم شده است.

 

با بکارگیری نمودار ها ، تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی شده یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم.

 

با انتخاب این پاورپوینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد.

 

بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانش آموزان علم با ظرافت خاص جمع آوری شده است.

 

مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی برای یادگیری بهتر دانش آموزان عزیز

 

اگرمشکلی در خرید داشتید می توانید از مرورگر ( فایرفاکس، اکسپلورر یا کروم ) استفاده کنید و یا بانک عامل خود را تغییر دهید.

کافیست، پاورپوینت مد نظرتان در هر مقطع و پایه تحصیلی، از طرق تلگرام با ما در میان بگذارید تا در کمترین زمان ممکن پاورپوینت شما آماده و تحویل داده شود.

 

محصولات مرتبط

پکیج پاورپوینت های درس دین و زندگی پایه دوازدهم: (درس اول الی درس دهم)

پاورپوینت درس 1 دین و زندگی پایه دوازدهم: هستی بخش

پاورپوینت درس 2 دین و زندگی پایه دوازدهم: یگانه بی همتا

پاورپوینت درس 3 دین و زندگی پایه دوازدهم: توحید و سبک زندگی

پاورپوینت درس 4 دین و زندگی پایه دوازدهم: فقط برای او

پاورپوینت درس 5 دین و زندگی پایه دوازدهم: قدرت پرواز

پاورپوینت درس 6 دین و زندگی پایه دوازدهم: سنت های خداوند در زندگی

پاورپوینت درس 7 دین و زندگی پایه دوازدهم: بازگشت

پاورپوینت درس 8 دین و زندگی پایه دوازدهم: احکام الهی در زندگی امروز

پاورپوینت درس 9 دین و زندگی پایه دوازدهم: پایه های استوار

پاورپوینت درس 10 دین و زندگی پایه دوازدهم: تمدن جدید و مسئولیت ما


  جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار کارت ویزیت,بنر,طرح لایه باز, فایل های گرافیکی دانلود  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *