پاورپوینت درس 9 دین و زندگی پایه دوازدهم: پایه های استوار

 

 

 

 

 

نوع فایل: power point

فرمت فایل: ppt and pptx

قابل ویرایش 47 اسلاید

 

قسمتی از متن پاورپوینت:

درس نهم دین و زندگی دوازدهم پایه های استوار قرائت و ترجمه دین و زندگی دوازدهم درس نهم پایه های استوار قرائت و ترجمه دین و زندگی دوازدهم درس نهم پایه های استوار قرائت و ترجمه دین و زندگی دوازدهم درس نهم پایه های استوار قرائت و ترجمه دین و زندگی دوازدهم درس نهم پایه های استوار قرائت و ترجمه دین و زندگی دوازدهم درس نهم پایه های استوار قرائت و ترجمه دین و زندگی دوازدهم درس نهم پایه های استوار قرائت و ترجمه دین و زندگی دوازدهم درس نهم پایه های استوار مقدّمه دین و زندگی دوازدهم از جمله برنامه های يک انسان مسلمان، مشارکت و تلاش او در ايجاد جامعه ای براساس معيارهای اسلامی است. از اين رو، لازم است ابتدا معيارهای يک تمدن اسلامی را که قرآن کريم و پيشوايان به ما معرفی کرده اند، بشناسيم و برای تحقق هرچه بهتر آنها در جامعه، برنامه ريزی و تلاش کنيم. اکنون، در اين درس می خواهيم به اين سؤال پاسخ دهيم که: معيارهای تمدن اسلامی کدام اند و ما بايد برای تحقق چه نوع جامعه ای تلاش کنيم؟ درس نهم پایه های استوار مقدّمه دین و زندگی دوازدهم گذر از عصر جاهلیت به عصر اسلام نیازمند تغییر در نگرش انسان ها و تحولی بنیادین در شیوة زندگی فردی و اجتماعی مردم بود. رسول خدا ( ص) این رسالت بزرگ را از شهر مکه آغاز کرد و سپس با هجرت به مدینه و با کمک یاران خود پایه های یک جامعة دینی را بنا نهاد و حرکت به سوی تمدن اسلامی را آغاز کرد. درس نهم پایه های استوار مقدّمه دین و زندگی دوازدهم مطالعة قرآن کریم و سیره و روش آن بزرگوار، ما را به برخی از معیارهای تمدن مورد نظر اسلام میرساند. در اینجا برخی از این معیارها و میزان توجه به آنها را بعد از پیامبر اکرم ( ص) و در تمدنی که به نام اسلام باقی مانده بررسی مینماییم.

 

این پاورپوینت آموزشی، جذاب، قابل ویرایش، کاملا منطبق با کتب درسی و با تعداد اسلاید ذکر شده تهیه و تنظیم شده است.

 

با بکارگیری نمودار ها ، تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی شده یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم.

 

با انتخاب این پاورپوینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد.

 

بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانش آموزان علم با ظرافت خاص جمع آوری شده است.

 

مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی برای یادگیری بهتر دانش آموزان عزیز

 

اگرمشکلی در خرید داشتید می توانید از مرورگر ( فایرفاکس، اکسپلورر یا کروم ) استفاده کنید و یا بانک عامل خود را تغییر دهید.

کافیست، پاورپوینت مد نظرتان در هر مقطع و پایه تحصیلی، از طرق تلگرام با ما در میان بگذارید تا در کمترین زمان ممکن پاورپوینت شما آماده و تحویل داده شود.

 

محصولات مرتبط

پکیج پاورپوینت های درس دین و زندگی پایه دوازدهم: (درس اول الی درس دهم)

پاورپوینت درس 1 دین و زندگی پایه دوازدهم: هستی بخش

پاورپوینت درس 2 دین و زندگی پایه دوازدهم: یگانه بی همتا

پاورپوینت درس 3 دین و زندگی پایه دوازدهم: توحید و سبک زندگی

پاورپوینت درس 4 دین و زندگی پایه دوازدهم: فقط برای او

پاورپوینت درس 5 دین و زندگی پایه دوازدهم: قدرت پرواز

پاورپوینت درس 6 دین و زندگی پایه دوازدهم: سنت های خداوند در زندگی

پاورپوینت درس 7 دین و زندگی پایه دوازدهم: بازگشت

پاورپوینت درس 8 دین و زندگی پایه دوازدهم: احکام الهی در زندگی امروز

پاورپوینت درس 9 دین و زندگی پایه دوازدهم: پایه های استوار

پاورپوینت درس 10 دین و زندگی پایه دوازدهم: تمدن جدید و مسئولیت ما


  جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار کارت ویزیت,بنر,طرح لایه باز, فایل های گرافیکی دانلود  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *