پاورپوینت دشمن شناسي – 135 اسلاید

پاورپوینت دشمن شناسي

پاورپوینت دشمن شناسي

پاورپوینت دشمن شناسي

پاورپوینت دشمن شناسي

این فایل تایید کیفی شده، نیاز شما را کاملا رفع می کند و در زیر قسمتهایی از متن آن را مشاهده می کنید:

n***صحيفه نور ج 10 صفحه 238  تاريخ:  6/9/58 بيانات امام خميني در جمع پاسداران مركز تهران

nبر همه است كه تيراندازي را ياد بگيرند‚ فنون جنگي را ياد بگيرند. بايد ملت ما جوان هاي شان مجهز باشند به همين جهاز و علاوه بر جهاز ديني و ايماني كه دارند مجهز به جهازهاي مادي و سلاحي هم باشند و ياد گرفته باشند. اينطور نباشد كه يك تفنگي كه دست شان آمد ندانند كه با آن چه كنند.

nاين جانب از اين كه كساني مي كوشند تا در ميان مردم ما رسم تجمل گرايي و اسراف و ولخرجي را شايع كنند‚ شديدا نگران و متاسفم‚ و از اين كه مردم فداكار و انقلابي ايران در امور شخصي به مصرف گرايي سوق داده شوند و قناعت انقلابي را از ياد ببرند‚ به خدا پناه مي برم.

nشرط ديگر اين است كه در مقابل اين حركت و كار، از كسى مزد نخواهد. مزد، مربوط به جايى است كه كسى از بيرون به ما انگيزه مى‏دهد – اين كار را بكن، اين پول را بگيروقتى ما از درون و عمق جان و از عشقمان انگيزه مى‏گيريم، از چه كسى مى‏خواهيم مزد بگيريم؟ مزد دادن، تحقير ماست؛ تحقير انسانى است كه از درون دارد مى‏جوشد. اينها خصوصيات يك انسان بسيجى است؛ فرهنگ بسيج يعنى اين. هيچ ملت باشرفى از وجود مجموعه‏ى بسيجى در درون خود بى‏نياز نيست.

پاورپوینت دشمن شناسي

متن فوق تنها سه اسلاید از پاورپوینت دشمن شناسي است؛

پاورپوینت دشمن شناسي

 

برای دانلود کل پاورپوینت دشمن شناسي از لینک زیر استفاده کنید:


  جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار کارت ویزیت,بنر,طرح لایه باز, فایل های گرافیکی دانلود  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *