پاورپوینت مدیریت بحران – ۱۸ اسلاید

پاورپوینت مدیریت بحران

پاورپوینت مدیریت بحران

پاورپوینت مدیریت بحران

پاورپوینت مدیریت بحران

 

این فایل تایید کیفی شده، نیاز شما را کاملا رفع می کند و در زیر قسمتهایی از آن را مشاهده می کنید:

مدیریت بحران چیست؟

 

مدیریت بحران، پیش‌بینی، تدارک و آمادگی قبلی برای روبه‌رویی و دفع رویدادهایی است که بقا و حیات سازمان را مورد تهدید جدی قرار می‌دهند.
  1. فرایند پیش‌بینی و پیشگیری از وقوع بحران، برخورد و مداخله در بحران و سالم‌سازی بعد از وقوع بحران.
  2. فرایند برنامه‌ریزی، سازماندهی، هدایت، رهبری و کنترل فعالیتهای لازم برای پیشگیری و مداخله در بحران و سالم‌سازی بعد از وقوع بحران.

 

 

پاورپوینت مدیریت بحران

 

پس از وقوع بحران،

بازسازی و ساماندهی مجموعه عملیاتی است که پس از وقوع بحران صورت میگیرد

بازسازی: بازگرداندن شرایط یک منطقه آسیب دیده پس از بحران به شرایط عادی با در نظر گرفتن ویژگی های توسعه پایدار و کلیه ضوابط ایمنی است.

›چارچوب کاری مدیریت بحران
›یک مدیر می‌بایست برای پیش‌بینی‌، آمادگی و کاهش یک بحران قریب‌الوقوع، مدیریت بحران را به الگویی رسمی‌در موسسه تبدیل نماید.
›قدم اول برای انجام چنین کاری، آماده کردن شرایط از طریق روشن نمودن مقاصد و اهداف طرح مدیریت بحران است که در واقع بر مبنای فلسفه و ارزش‌های سازمان می‌باشد
›قدم دوم مشخص نمودن تیم اصلی مدیریت بحران برای شناسایی تمامی بحران‌‌های ممکن بر سر راه سازمان یا هر یک از بخش‌های آن و ایجاد طرح‌‌ها، نقش‌ها و مسوولیت‌‌هایی برای آمادگی مقابله با هر بحرانی می‌باشد.
›قدم بعدی رهبری، تضمین استراتژی ارتباط و زیرسازی موثر و دقیقی است که حتی در صورت وجود بحران، اضطرار و حوادث، ارتباط به موقع و هماهنگ با سهامداران و شرکای داخل و خارج شرکت در همه مواقع حفظ شود

پاورپوینت مدیریت بحران

متن فوق تنها سه اسلاید از پاورپوینت مدیریت بحران است؛

برای دانلود کل پاورپوینت مدیریت بحران از لینک زیر استفاده کنید:


  جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار کارت ویزیت,بنر,طرح لایه باز, فایل های گرافیکی دانلود  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار فارس

دیدگاهتان را بنویسید